Loading


GOŁDAP. Biuro Prewencji KGP w sezonie narciarskim 2017/2018 organizowało ogólnopolską akcję informacyjno-edukacyjną na rzecz poprawy bezpieczeństwa na stokach narciarskich np. „Kręci Mnie Bezpieczeństwo Na Stoku”. Jednym z elementów przedsięwzięcia był ogólnopolski konkurs plastyczny adresowany do dzieci i młodzieży pt. „Stok nie jest dla bałwanów”, który został rozstrzygnięty 7 marca br. Wpłynęło do niego ponad 3,7 tysiąca prac. Jury konkursowe wyłoniło 3 laureatów nagród głównych. Jednym z nich został 4-letni Elliott Karniłowicz z Gołdapi.

5 kwietnia br. w Policyjnym Centrum Edukacji Społecznej w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu oraz wręczenie nagród. Niestety 4-latek z Gołdapi nie mógł w niej uczestniczyć.

Elilott nagrody odebrał dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi. W krótkiej uroczystości oprócz wyróżnionego chłopca i jego rodziny uczestniczyli też przedstawiciele lokalnych samorządów oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!