Loading


GOŁDAP. „Eko-piknik – dziedzictwo natury i rzemiosła” - pod tym hasłem w sobotę odbył się wiosenny festyn w centrum Gołdapi. Przez cztery godziny na scenie były występy artystyczne podopiecznych z różnych grup z Domu Kultury w Gołdapi, uczniów z gołdapskich szkół i przedszkola, wystąpił też zespół Rominczanie. Na stoiskach można było kupić m.in. domowego wyrobu żywność, różne rękodzieło. Zbierano rzeczy i żywność na rzecz zwierząt bezdomnych, można było wymienić elektrośmieci na sadzonkę rośliny lub gadżety. Bezpieczne zachowania na drogach promowała gołdapska policja. Wolontariusze malowali dzieciom twarze.

Organizatorami festynu byli: Starostwo Powiatowe w Gołdapi i stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!