Loading


GOŁDAP. 2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji 7 kwietnia (pięć dni wcześniej wypadała Wielkanoc) zorganizowany w Gołdapi został happening pod hasłem „Niebieski start”. Wydarzenie to ma na celu zwiększanie świadomości wśród społeczeństwa na temat autyzmu.

„Niebieski start” zorganizowany w tym roku został w strefie uzdrowiskowej nad Jeziorem Gołdap. Odbył się bieg na 5km i sztafeta rodzinna po strefie uzdrowiskowej. Były zabawy dla dzieci. Serwowano smaczne ciasta, zainteresowanym udzielano informacji o autyzmie. Imprezę zakończył koncert zespołu Age.

Organizatorami wydarzenia były: Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Fundacja „Tu i teraz”.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!