Loading


Uważni obserwatorzy lokalnej sceny samorządowo-politycznej mogli zauważyć w ostatnich miesiącach większą aktywność publiczną Andrzeja Juchniewicza, przewodniczącego zarządu komitetu PiS w Gołdapi. Zaczął bywać na posiedzeniach rad miasta i powiatu, uczestniczyć w różnych uroczystościach, spotkaniach, organizuje również różne wydarzenia. Wczoraj wyjaśniło się, skąd ta aktywność.

- Nie ukrywam, będę kandydował na stanowisko burmistrza - powiedział do mieszkańców gołdapskiego „Podlasia” podczas spotkania dotyczącego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 651 przez teren gminy Gołdap.

Andrzej Juchniewicz ma 56 lat. Obecnie jest kierownikiem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Gołdapi. Od 4 kwietnia br. wznowił też prowadzoną wcześniej działalność gospodarczą jako organizator turystyki. W 2016 roku przez pewien czas pełnił obowiązki wójta gminy Dubeninki. Z rekomendacji wojewody do funkcji tej został wyznaczony przez Beatę Szydło, ówczesną premier. W przeszłości był też nauczycielem.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!