Loading


GOŁDAP. Na lutowej sesji rady miejskiej radny Andrzej Tobolski zapytał, na jakim etapie jest postępowanie prokuratorskie związane z umorzeniem w 2012 roku przez ówczesnego burmistrza Gołdapi Marka Mirosa kilkuset tysięcy złotych podatku od nieruchomości dla jednej z warszawskich firm. Andrzej Tobolski od dawna uważa, że swoim postępowaniem Marek Miros działał na szkodę interesu publicznego.

Z pisemnej informacji udzielonej przez burmistrza Tomasza Lutę wynika, że postępowanie to zostało ostatecznie umorzone. Prokuratura w Sejnach nie dopatrzyła się w postępowaniu Marka Mirosa czynu zabronionego. Podobnego zdania był też sąd w Olecku, który nie uwzględnił zażalenia burmistrza Gołdapi i zaskarżone postanowienie prokuratury utrzymał w mocy.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie