Loading


GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny informuje, iż rozpoczął się nabór do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu Działaj Lokalnie 2018.Wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się w regulaminie konkursu dostępnego na stronie www.funduszgoldap.pl.

Harmonogram konkursu:

  • 19 kwietnia br. - spotkanie informacyjno-szkoleniowe
  • do 9 maja br. - przyjmowanie wniosków
  • od 1 czerwca do 31 grudnia br. - realizacja projektów

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl/ do 9 maja br. Dodatkowe informacje na temat konkursu realizowanego w ramach Działaj Lokalnie 2018 można uzyskać pisząc na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie organizacje i grupy nieformalne zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe w dniu 19 kwietnia o godz. 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny (ul. Wolności 11, 19-500 Gołdap). Podczas niego omówione zostaną zasady uczestnictwa w konkursie oraz instrukcja obsługi generatora wniosków. Udział należy potwierdzić do 15 kwietnia piszac na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zbigniew Mieruński
Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny