Loading


GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny informuje, iż rozpoczął się nabór do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu Działaj Lokalnie 2018.Wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się w regulaminie konkursu dostępnego na stronie www.funduszgoldap.pl.

Harmonogram konkursu:

  • 19 kwietnia br. - spotkanie informacyjno-szkoleniowe
  • do 9 maja br. - przyjmowanie wniosków
  • od 1 czerwca do 31 grudnia br. - realizacja projektów

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl/ do 9 maja br. Dodatkowe informacje na temat konkursu realizowanego w ramach Działaj Lokalnie 2018 można uzyskać pisząc na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie organizacje i grupy nieformalne zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe w dniu 19 kwietnia o godz. 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny (ul. Wolności 11, 19-500 Gołdap). Podczas niego omówione zostaną zasady uczestnictwa w konkursie oraz instrukcja obsługi generatora wniosków. Udział należy potwierdzić do 15 kwietnia piszac na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zbigniew Mieruński
Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie