Loading


GOŁDAP. Ten napis będzie zapewne najczęstszym motywem na zdjęciach robionych przez turystów w strefie uzdrowiskowej w Gołdapi. Studio Reklamy Grafix montuje na budynku pijalni wód duże logo Gołdapi. O taki napis wnioskowali już od dłuższego czasu przede wszystkim radni miejscy Zbigniew Makarewicz i Jan Steć. Koszt jego wykonania i zamontowania to 15 tysięcy złotych.

Niestety, na razie nie ma co liczyć na budowę dużego napisu przestrzennego, którego projekt wygrał ubiegłoroczny konkurs ogłoszony przez burmistrza Gołdapi.

Bardzo szacunkowa wycena wskazuje, że potrzeba by na jego wykonanie co najmniej 200 tysięcy złotych. Tych pieniędzy w budżecie gminy nie ma (rada miejska na wniosek klubu radnych Gospodarni Razem znacznie zmniejszyła w tegorocznym budżecie środki przeznaczone na promocję). Pomysł trafił więc póki co „na półkę”. Wróci ‘na tapetę”, gdy pojawi się możliwość pozyskania na jego realizację środków zewnętrznych.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie