Loading


GRABOWO. W piątek, 9 marca, filia biblioteczna w Grabowie gościła Lidię Liszewską - współautorkę książki pt. „Napisz do mnie”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Pani Lidia pochodzi z Bełchatowa, obecnie mieszka w Janowie koło Gołdapi, jest kobietą o wielu talentach oprócz twórczości literackiej, zajmuje się ceramiką artystyczną, maluje na jedwabiu, nagrała płytę.

„Napisz do mnie” to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości napisana w duecie z Robertem Kornackim z Bełchatowa. Gości przybyłych na spotkanie autorskie powitała dyrektor Biblioteki Publicznej w Gołdapi Halina Wojtanis. Współautorka z wielką pasją opowiedziała zebranym o trudzie i radości tworzenia powieści, chętnie odpowiadała na liczne pytania publiczności.

Po spotkaniu można było porozmawiać z panią Lidią, kupić książkę i uzyskać pamiątkowy wpis. Pozycja oczywiście jest dostępna w naszej bibliotece. Zapraszamy!

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie