Loading


GOŁDAP. 19 marca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Powiecie Gołdapskim. W głównej mierze miało charakter sprawozdawczy i dotyczyło działalności służb, inspekcji i straży. Podczas posiedzenia komisji starosta wręczył powołanie nowemu członkowi mł. bryg. Wojciechowi Szczepanikowi - komendantowi powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi. Następnie Komendanci powiatowi policji straży pożarnej przedstawili zebranym sprawozdania z działalności jednostek w roku 2017 roku, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gołdapi ze stanu sanitarnego powiatu za 2017 rok, a prokurator rejonowy w Olecku przedstawił informację o stanie przestępczości i jej zwalczaniu w ubiegłym roku. Wszyscy członkowie komisji stwierdzili, że można go uznać za bezpieczny.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!