Loading


OLSZTYN. 21 marca w Olsztynie odbył się II Przegląd Piosenki Turystycznej „Serce w plecaku”. Przystąpiło do niego kilkudziesięciu solistów oraz 11 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego. Dom Kultury w Gołdapi reprezentowała młodzież z pracowni muzycznej prowadzonej przez instruktora Roberta Magielnickiego, która wywalczyła wiele nagród. W kategorii „soliści”pierwsze miejsce zajęła Magdalena Dominiuk, drugie miejsce Jakub Pawłowski, wyróżnienie otrzymała Iga Włodarczyk. W kategorii „zespoły” pierwsze miejsce zdobyły „Gołdapskie Zdrójki”.

Najpiękniejszy dla mnie moment to ten, kiedy jury ogłasza zwycięzcę konkursu, a jest nim ktoś z moich podopiecznych. Nie wiem, kto wtedy cieszy się bardziej. Oni, czy ja.

 

Robert Magielnicki

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie