Loading


GOŁDAP. Koncert charytatywny „Gramy dla Damiana” odbył się w minioną sobotę na hali sportowej OSiR. Udało się zebrać imponującą kwotę 26.450zł. Zostanie ona w całości przeznaczona na leczenie 13 letniego Damiana Urynowicza. Chłopiec zmaga się z bardzo rzadkim nowotworem złośliwym - mięsakiem Ewinga.

W czasie koncertu wystąpili uczniowie szkoły muzycznej oraz Szkoły Podstawowej nr 1. Placówki te były głównymi organizatorami akcji. Swój mecz rozegrała drużyna UKS Jaćwingowie. W przerwach odbyły się licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Współorganizatorami wydarzenia byli Wolontariusze 18+ z Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu "Partnerstwo Sztuk", Gołdapska Grupa Wsparcia i Studio Reklamy Grafix.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować ten wspaniały koncert. Ponieważ darczyńców było tak wielu, że nie udało się przeprowadzić licytacji wszystkich przedmiotów, odbędzie się impreza sportowa, na której odbędzie się ponowna licytacja.

K.M.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!