Loading


GOŁDAP. Wczoraj w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym odbył się wieczór poezji wielkanocnej, który przyciągnął licznie publiczność. Wydarzenie zostało podzielone na dwie części. W pierwszej zaprezentowana została poezja wielkopostna znanych i mniej znanych twórców. Były też wiersze napisane przez naszą regionalną poetkę. Oprawę muzyczną przygotował zespół „Sursum Corda” działający przy parafii Narodzenia NMP w Żabinie. Druga część dotyczyła poezji i pieśni wielkanocnych, które były czytane przez zaproszonych gości. Oprawę muzyczną tej części przygotowały studentki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gołdapi. Całe spotkanie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem pieśni „Barka” dedykowanej Ojcu Świętemu. Po twarzach zaproszonych gości było widać zadowolenie.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie