Loading


GOŁDAP. „Ty masz wielką tremę, zapłacisz, za to co się dzieje w szkole” - te słowa miał skierować Jan Steć do nauczycielki z jednej z gołdapskich szkół podczas sobotniego koncertu charytatywnego w hali OSiR. W poniedziałek skierowała ona do przewodniczącego rady miejskiej pismo dotyczące zachowania radnego. Kończy je słowami „Proszę o pomoc. Chcę spokojnie pracować.”.

Choć pismo nie jest zatytułowane jako skarga, za taką może zostać uznane. Przewodniczący rady miejskiej Andrzej Pianka planuje skierować je do analizy do komisji rewizyjnej (jej wiceprzewodniczącym jest Jan Steć).

Poprosiliśmy radnego o odniesienie się do pisma nauczycielki. Odpowiedział, że jego komentarzem do tej sprawy jest brak komentarza.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie