Loading


MORĄG. 17 marca w Morągu odbył się XI Regionalny Konkurs Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Morąga. Młodzi artyści z województwa warmińsko-mazurskiego mogli wyrazić siebie w różnych stylach tanecznych (hip hop, taniec współczesny, disco dance, akrobatyka). Gołdap reprezentowała grupa taneczna „Hands up” (Emilia Stankiewicz, Gabriela Łoboda, Martyna Paulukanis, Martyna Wojdylak) oraz Roksana Puchalska z sekcji tanecznej Domu Kultury w Gołdapi prowadzonej przez instruktora Marka Jurewicza.

Zdaniem jury konkursu tancerze zasłużyli na 1 miejsca: w kategorii od 8 do 11 lat soliści - taniec akrobatyczny (Roksana Puchalska) oraz w kategorii od 15 lat mini formacje - taniec współczesny („Hands up” ).

MJ

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie