Loading


GOŁDAP. Andrzej Tobolski złożył w lutym do wojewody warmińsko-mazurskiego skargę na działania starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka i dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi Wojciecha Hołdyńskiego. Uprawionym do rozpatrywania tego typu skarg jest jednak rada powiatu gołdapskiego i to do rady Urząd Wojewódzki w Olsztynie ją przekazał.Zarzuty przedstawione w skardze zostały przeanalizowane przez komisję rewizyjną. Wyniki tej analizy zostały wczoraj przedstawione radzie powiatu na nadzwyczajnym posiedzeniu. Zdaniem komisji skarga jest w całości bezzasadna. W głosowaniu rady powiatu z tym zdaniem nie zgodziło się tylko dwóch radnych: Piotr Miszkiel i Andrzej Ciołek, którzy wstrzymali się od głosu. Pozostali radni zagłosowani za odrzuceniem skargi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie