Loading


GMINA GOŁDAP. Od kilku lat każdy mieszkaniec zobowiązany jest do płacenia gminie stałej opłaty za odbiór śmieci komunalnych. Kwota ta jest niezależna od ich odbieranej ilości. Wydawać by się mogło, że nikt nie powinien mieć powodów, by zaśmiecać lasy, przydrożne rowy, akweny. Niestety, nadal są ludzie, którzy wolą wyrzucić śmieci gdziekolwiek popadnie.

W ostatnich dniach ktoś zrobił wysypisko na poboczu drogi między Gołdapią a Suczkami. Wraz ze śmieciami wyrzucono też bochenki chleba.Jak się okazuje, Straż Miejska w Gołdapi otrzymała już informację o tym dzikim wysypisku. Funkcjonariuszom udało się ustalić, do kogo należą te śmieci. Wkrótce mieszkaniec gminy Gołdap może spodziewać się konsekwencji swojego postępowania. Oby były tylko dotkliwe, by więcej mu nie przyszło do głowy takie zachowanie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!