Loading


GOŁDAP. Środowe spotkania miłośników gier planszowych to od kilku lat punkt obowiązkowy w kalendarzu wydarzeń Biblioteki Publicznej w Gołdapi. Grupka zapalonych graczy spotyka się w każdą środę, aby tradycyjnie pograć w ciekawe planszówki. Pomysłodawcą spotkań jest ks. Andrzej Domański z Żabina, którego pasją są gry planszowe i który w 2015 roku przy współpracy z naszą biblioteką zorganizował wystawę gier w Izbie Regionalnej „Muzeum Ziemi Gołdapskiej”. Na spotkania przychodzą zarówno dorośli jak i dzieci. Gramy w różnorodne gry, począwszy od karcianych, szachów, gier kooperacyjnych, skończywszy na zręcznościowych, wymagających nieco wiedzy z różnych dziedzin.

Gry planszowe to świetna rozrywka dla każdego domatora czy piechura; grając na pewno emocje tak rozgrzeją, że serce zabije nam mocniej. Zapraszamy więc wszystkich, którzy są chętni spróbować czegoś nowego lub urozmaicić swój wolny czas, do wspólnej zabawy w każdą środę o godz. 17.00 w pokoju nr 2 biblioteki. Na spotkaniach istnieje możliwość skorzystania z gier dostępnych w zasobach naszej placówki, jak i przyniesienia własnych.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!