Loading


GOŁDAP. 2 marca w Starostwie Powiatowym odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie zespołu ds. dróg w powiecie gołdapskim. Obok starosty i wicestarosty udział wzięli w nim przedstawiciele wszystkich gmin wchodzących w skład powiatu: burmistrz Gołdapi, wójt Bań Mazurskich, przewodniczący rady gminy Dubeninki, a także pracownicy merytoryczni.

Przewodnim tematem posiedzenia było omówienie dotychczasowych starań powiatu w zakresie pozyskania środków zewnętrznych na inwestycje drogowe, w tym m.in. na przebudowę ulic: Nadbrzeżnej, Cichej, Małej i Zielonej w Gołdapi oraz wskazanie dostępnych źródeł finansowania zarówno krajowych, unijnych, jak również w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Podczas posiedzenia wskazano na pilną potrzebę wykonania remontów dróg powiatowych. Zarząd dróg zaproponował realizację remontów metodą powierzchniowego utrwalenia, która zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, dając równocześnie szansę na zmniejszenie wydatków związanych z corocznymi remontami cząstkowymi nawierzchni.

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!