Loading


OLECKO. 24 lutego pod patronatem honorowym wojewody warmińsko- mazurskiego Artura Chojeckiego oraz starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka odbyło się podsumowanie osiągnięć lotowych gołębi pocztowych w sezonie 2017. Spotkanie zorganizował olecki oddział Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

Podczas uroczystości w restauracji „Astra” w Olecku, prezes oleckiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Andrzej Ciołek wraz z burmistrzem Olecka Wacławem Olszewskim wręczyli zwycięzcom w poszczególnych kategoriach lotowych puchary i dyplomy. Warto podkreślić, że w oddziale lotuje ponad stu hodowców z terenu siedmiu powiatów: gołdapskiego, oleckiego, ełckiego, giżyckiego, węgorzewskiego, suwalskiego i piskiego. Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem:

Oprócz standardowego planu lotu odbył się również prestiżowy międzynarodowy lot z Brukseli, z odległości ponad 1200 km w linii prostej. Na tle okręgu Białystok w zmaganiach indywidualnych wysokie lokaty uzyskali hodowcy: Stanisław Dawidowicz, Kamil Bondarenko i Andrzej Ciołek. W zmaganiach drużynowych na wysokich pozycjach utrzymali się: Kamil Bondarenko i Andrzej Ciołek.

Gratulujemy laureatom i życzymy jeszcze wyższych osiągnięć lotowych gołębi w kolejnych sezonach.

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!