Loading


GOŁDAP. 14 lutego w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom do Biblioteki Publicznej w Gołdapi przybyły 6-latki ze Szkoły Podstawowej nr 3. Gościem spotkania była pani Ewa Bogdanowicz-Kordjak, która przeczytała fragmenty popularnej książki „10 niesamowitych przygód Neli – w krainie tygrysów”. To opowieść o dziewczynce, która jest podróżniczką i zwiedziła wiele ciekawych miejsc. Tym razem zawitała do Tajlandii, gdzie mieści się schronisko dla tygrysów. Dowiedziała się co czuje głaszcząc małego tygrysa, że ludzie pracujący w schronisku pomagają tym pięknym zwierzętom, leczą je, czekają aż wyzdrowieją i podrosną, a potem wypuszczają do rezerwatu.

Na zakończenie spotkania dzieci brawami podziękowały pani Ewie za przeczytaną historię.

BP w Gołdapi

 

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!