Loading


KOZAKI. Podczas ferii zimowych w świetlicy wiejskiej w Kozakach, pod czujnym okiem instruktora były prowadzone różnorodne zajęcia. Dzieci z zapałem uczestniczyły w warsztatach plastycznych, m.in. z wykonywania dekoracji z makaronu czy modelowania balonów. Nie zabrakło również sportu, odbyły się rozgrywki ping-ponga. Jednak największe zainteresowanie wzbudzały przygotowania do choinki sołeckiej, która odbyła się 3 lutego. Zabawę rozpoczęliśmy od tańców-wygibańców przy kultowych hitach muzyki pop. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych konkursach. Nie lada śmiechu wywołała zabawa „Malowany bałwanek”, podczas której uczestnicy mieli za zadanie narysować bałwanka z zasłoniętymi oczami. Dzięki głośnemu dopingowi i gorącym brawom publiczności wszystkim udały się świetne portrety. W trakcie balu przybył do nas mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Emilia Słapińska

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!