Loading


GOŁDAP. We wtorek zarząd powiatu przyznał dotacje organizacjom, które złożyły swoje oferty do konkursu ogłoszonego w ramach programu współpracy powiatu z organizacjami pozarządowymi. I tak na przykład Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nadzieja” w Lisach otrzyma 6900zł na organizację festynu „Zażynki w Lisach”, Stowarzyszenie „Żytkiejmska Struga” otrzyma 3500zł na organizację „Święta Sękacza” w Żytkiejmach, zaś UKS „Trójka” otrzyma 1100zł na organizację imprez sportowych i rekreacyjnych o zasięgu gminnym i powiatowym rozwijających ogólną sprawność fizyczną.

Łącznie wsparta zostanie realizacja 14 projektów, zgłoszonych przez 12 organizacji. Otrzymają one od powiatu 45 tysięcy złotych.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!