Loading


GRABOWO. Ferie w świetlicy w Grabowie rozpoczęły się tygodniowymi warsztatami prowadzonymi przez animatorów z „Pióropusza”. Wachlarz zajęć był bardzo bogaty, każdy dzień poświęcony był innej tematyce. Było na sportowo, był powrót do gier z dzieciństwa rodziców, była walka o fartuch, teatr i taniec.

W warsztatach uczestniczyło 20 osób ciesząc się i dobrze bawiąc. Podczas ferii nie zabrakło dyskoteki karnawałowej. Przed nią zajęliśmy się dekorowaniem sali w cudowne kolorowe gwiazdy i różnorodne ozdoby, wykonane własnoręcznie przez dzieci i młodzież. Następne dni w naszej świetlicy mijały głównie na realizacji pomysłów i zainteresowań dzieci i młodzieży przychodzącej do świetlicy. Nie zabrakło malowania żelkami , które uwielbiają nie tylko dzieci, ale i młodzież. Podczas ferii do świetlicy uczęszczało więcej dzieci niż bywa to na co dzień i większość osób była dłużej niż na co dzień.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!