Loading


GOŁDAP. Dobiegły końca „Ferie w bibliotece”, w których uczestniczyły dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

We wtorkowe przedpołudnie uczestnicy wykonali kolorowe witraże. Następnego dnia odwiedziliśmy Izbę Regionalną „Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. M. M. Ratasiewicza”, w której dzieci miały okazję przymierzyć hełm i obejrzeć ciekawe eksponaty.

Na początku kolejnych zajęć odwiedziła nas pani policjantka, która przekazała ważne informacje nt. bezpieczeństwa i wręczyła wszystkim odblaski. Następnie udaliśmy się do piekarni PSS Społem w Gołdapi, gdzie zostaliśmy poczęstowani słodkimi bezami. Na koniec dostaliśmy jeszcze ciepły chleb, który po powrocie do biblioteki wspólnie zjedliśmy.

Piątek był ostatnim dniem naszych zajęć. Dzieci mogły się zmierzyć w różnych konkurencjach z nagrodami. Na zakończenie zostały wręczone dyplomy oraz drobne upominki. Wszystkie dzieci były zadowolone ze wspólnie spędzonego czasu i wyraziły chęć uczestnictwa w „Wakacjach w bibliotece”.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!