Loading


GOŁDAP. 26 stycznia odbyła się promocja książki „Patrząc w niebo” Grażyny Kowalewskiej. Jest to debiut autorki, która pochodzi z Rogajn.

Książka opowiada o losach jej rodziny, początkach osiedlenia ojca i matki we wsi Rogajny. Pani Grażyna przeczytała kilka fragmentów, między innymi o szkole podstawowej, do której uczęszczała. Licznie zgromadzona publiczność chętnie zadawała pytania autorce, która zdradziła, że jest na etapie gromadzenia materiałów do swojej nowej książki.

Przekazane informacje o książce bardzo zaciekawiły zgromadzonych, co miało odzwierciedlenie w ilości sprzedanych egzemplarzy, które autorka z radością podpisywała. Pisanie to nie jedyny talent pani Grażyny, bowiem podczas spotkania była możliwość skosztowania słodkości przez nią wykonanych. Książka została wydana przez wydawnictwo Signi, jest do wypożyczenia w Bibliotece Publicznej w Gołdapi.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!