Loading


GOŁDAP. Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi odbyła się odprawa roczna. Komendant powiatowy insp. Robert Marciniak podsumował stan bezpieczeństwa w regionie oraz efekty pracy gołdapskich policjantów w roku 2017.

W naradzie oprócz gołdapskich funkcjonariuszy wzięli też udział m.in. komendant wojewódzki policji insp. Tomasz Klimek, starosta Andrzej Ciołek, burmistrz Tomasz Luto, wójt gminy Dubeninki Ryszard Zieliński, sekretarz gminy Banie Mazurskie Irena Łobacz oraz zastępca prokuratora rejonowego Andrzej Zawadzki.Komendant wojewódzki podkreślił, że uzyskanie tak dobrych wyników było możliwe dzięki zaangażowaniu w pracę policjantów. W swoim wystąpieniu przedstawił wyniki statystyczne funkcjonariuszy garnizonu warmińsko-mazurskiego oraz podał priorytety na 2018 rok

Na zakończenie odprawy komendant podziękował władzom samorządowym za wpieranie policji. Podziękowania za pracę i efekty na ręce funkcjonariuszy przekazali również przedstawiciele lokalnych władz samorządowych powiatu oraz prokuratury.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!