Loading


GOŁDAP. W pierwszym dniu „Ferii w bibliotece” został napisany wspólnie z uczestnikami regulamin, który każdy zaakceptował i podpisał. Odbyły się również warsztaty z panią Zofią Błaszczyk, na których powstały laleczki z makulatury.

Drugiego dnia odwiedziła nas pani Zofia Burel, prezes Gołdapskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przeczytała uczestnikom bajkę „Zamorskie podróże Anny i Elzy”, do której zostały wykonane ilustracje. Na zakończenie zajęć odbyła się pogadanka z policjantami o bezpieczeństwie w czasie ferii.

Czwartkowe zajęcia były okazją do przećwiczenia umysłu. Zagraliśmy w gry planszowe. Następnie było coś dla zdrowia, czyli zumba z panią Anetą Adamczewską.

Na zakończenie tygodnia było trochę rozrywki w postaci rozgrywek na komputerach.

Chociaż minął tydzień ferii, a przed nami już ostatnie dni wypoczynku, nie zamierzamy się smucić, ale dobrze wspólnie bawić się w Bibliotece Publicznej w Gołdapi.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!