Loading


GOŁDAP. W grudniu odbyło się posiedzenie Związku Miast Polskich, w którym udział wziął burmistrz Tomasz Luto. Jak poinformował na ostatniej sesji rady miejskiej, nie wziął w nim udziału żaden gołdapski radny, choć w obecnej kadencji to właśnie rada miejska wbrew opinii burmistrza chciała pozostania w tym związku.mówi burmistrz Gołdapi Tomasz Luto

Tomasz Luto po raz kolejny powtórzył, że jest za tym, by Gołdap zrezygnowała członkostwa w Związku Miast Polskich. Jego zdaniem jest to instytucja anachroniczna, która nie przynosi żadnych korzyści naszej gminie, a środki na składki członkowskie są zbędnym wydatkiem.


Czy gołdapski samorząd powinien zrezygnować z członkostwa z Związku Miast Polskich, czy może jednak powinien nadal w nim pozostać? Zapraszamy mieszkańców do dyskusji na ten temat. Swoją opinię mogą państwo zostawić komentarzu lub pod numerem tel. 87-735-20-44.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!