Loading


Podwyżkę wynagrodzenia dla burmistrza Gołdapi zaproponował radny Władysław Pawłowski podczas ostatniej w 2017 roku sesji rady miejskiej.Myślę, że należą się wielkie słowa uznania panu burmistrzowi za ten trzyletni okres pracy. Mówię szczerze teraz do członków rady, czy nie należało by się zastanowić nad regulacją wynagrodzenia dla pana burmistrza. W tej chwili daję pod rozwagę taką propozycję, ponieważ jest to ostatni termin tej kadencji i żaden innym miesiąc, żaden inny okres nie będzie lepszym okresem.

mówi radny Władysław Pawłowski

Radny argumentuje swoją propozycję m.in. dużą wartością inwestycji zrealizowanych przez gminę w czasie kadencji obecnego burmistrza. Tomasz Luto podziękował Władysławowi Pawłowskiemu za zauważenie „ogromu pracy” wykonanego przez ostatnie trzy lata.

Czy rada powinna przychylić się do propozycji radnego Pawłowskiego? Zapraszamy mieszkańców do dyskusji na ten temat. Swoją opinię mogą państwo zostawić w komentarzu lub pod numerem tel. 87-735-20-44.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!