Loading


GOŁDAP. Nowy 2018 rok  powitali gołdapscy seniorzy. Sala jak zawsze była pięknie udekorowana, wszystko dopięte było na ostatni guzik. Uczestnicy gromadnie przybyli z koszyczkami pełnymi różnych pyszności, aby w związkowym „rodzinnym” gronie świętować Nowy Rok.

W tej odświętnej atmosferze tańcowano, śpiewano, a także wybrano królów balu, którymi zostali Irena Krupińska i Mieczysław Buczyński. Pan Mieczysław akurat w tym okresie obchodził swoje święto: imieniny. Był hojny i gościnny, obdarował wszystkich słodyczami i wyborną nalewką.

Gdy zegar wybił północ, wystrzeliły korki od szampana. Wzajemne serdeczne życzenie rozlały się po całej sali. Potem jeszcze długo były wywijasy i wygibasy na parkiecie, do których rytmy nadawał związkowy didżej Czesław Stawiecki. Sylwestrowo-noworoczną zabawę uwieczniał swoim aparatem Stefan Byro z Suwałk.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!