Loading


OLSZTYN. 28 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie starosta gołdapski Andrzej Ciołek, wicestarosta Grażyna Senda oraz skarbnik powiatu Bożena Radzewicz podpisali umowy w sprawie dofinansowania długo wyczekiwanej termomodernizacji budynków użyteczności publicznej z zakresu opieki zdrowotnej i oświaty na terenie naszego powiatu. Całkowity koszt przedsięwzięcia wynosi 9652712,59zł, z czego kwota pozyskanego dofinansowania to 7591491,92zł. Kompleksowej termomodernizacji poddane zostaną trzy budynki w kompleksie szpitalnym oraz dwa budynki Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych. W zakres prac wejdzie m.in. ocieplenie ścian zewnętrznych i stropów, wymiana stolarki okienno-drzwiowej, a także modernizacja i wymiana instalacji grzewczej oraz elektrycznej.

Bartosz Zackiewicz
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!