Loading


GOŁDAP. Gołdapskie koło Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizowało dla swoich podopiecznych spotkanie opłatkowe. Przewodnicząca Helena Łukaszewicz ze swoją ekipą przygotowała wszystko tak, że członkowie czuli się jak przy rodzinnym stole. Sala pięknie udekorowana specjalnie na tę okoliczność stwarzała odświętną oprawę. Spotkanie uświetnili swoją obecnością burmistrz Tomasz Luto i ks. proboszcz Czesław Król. Rozmaite pyszności z babcinych przepisów na wigilijny stół panie przygotowały same. Potrawy pięknie wyglądały, a jeszcze lepiej smakowały. W tym przedświątecznym nastroju, w tle płynących melodii kolęd, łamano się opłatkiem wigilijnym i składano na wzajem serdeczne życzenia, po czym popłynęły melodie wspólnie śpiewanych kolęd. (CBB)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!