Loading


GOŁDAP. 20 grudnia Bibliotekę Publiczną w Gołdapi odwiedził Teatr Duet z Krakowa. Przedstawienie „Dziadek do orzechów” obejrzeli zaproszeni uczniowie 1a, 1b oraz pięciolatki z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 3.

Była to fascynująca opowieść o przygodach małej dziewczynki Klary z krainy, w której ożywają zabawki. Młodzi widzowie z zachwytem oglądali spektakl, tym bardziej, że mogli w nim uczestniczyć. Dzielne dzieci wraz z Klarą broniły Dziadka do Orzechów przed złymi myszami. W podziękowaniu za pomoc dziewczynka zabrała je na wspaniały, czarodziejski bal do Krainy Słodyczy, gdzie dzieci tańczyły i śpiewały piosenkę „Czekolada dobra jest, dwie kosteczki można zjeść...”.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!