Loading


GOŁDAP. W Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie dyskusyjnego klubu książki, podczas którego była omawiana książka „Walka jest kobietą” Urszuli Jabłońskiej. Przedstawia walkę kobiet, jaką toczą w swoim życiu. Każda toczy osobistą walkę ze swoimi problemami. Jedna z bohaterek opowiada o in vitro i swojej drodze do posiadania największego skarbu w życiu kobiety - dziecka. Inna kobieta ukazuje swoją walkę z uzależnieniem alkoholowym. Pokazane jest również życie kobiety po stracie męża i jej walka o przetrwanie w codziennym życiu.

Uczestniczki spotkania były poruszone historiami kobiet, które są im bliskie, a ich „walka” może przydarzyć się każdemu.

Kolejne spotkanie DKK w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbędzie się 26 stycznia o godz. 16.00, omawiana będzie „Sońka” Ignacego Karpowicza. Serdecznie zapraszamy.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!