Loading


GOŁDAP. Dobiegła końca kadencja zarządu gołdapskiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w składzie: Helena Łukaszewicz (przewodnicząca), Czesław Stawiecki (wiceprzewodniczący), Tadeusz Buraczewski (sekretarz), Maria Piątkowska (skarbnik), Cecylia Buczyńska-Buza (przewodnicząca komisji rewizyjnej), Halina Skrzypkowska (zastępca komisji rewizyjnej).

11 grudnia członkowie koła przybyli do siedziby związku, aby powołać nowy zarząd. Sala była wypełniona po brzegi. Na wybory przybyli również przedstawiciele z okręgu z Suwałk: przewodniczący okręgu Tadeusz Chludziński i przewodnicząca komisji rewizyjnej Krystyna Taraszkewicz.

Na przewodniczącego zebrania został wybrany Romuald Buza. Ustępujący zarząd przedstawił sprawozdanie i przypomnienie z całej działalności związku. Były serdeczne podziękowania, kwiaty, specjalne podziękowania członkom szczególnie się udzielającym.

Po przystąpieniu do nowych wyborów zebrani udzielili jednogłośnie absolutorium zaufania dla byłego zarządu i tak "stary zarząd" został "nowym zarządem", poparty absolutnym zaufaniem. W dowód zaufania została wykonana, dedykowana specjalnie dla wszystkich gości od związkowego klubu "Wrzos", piosenka pt."Tu Jest Nasz Dom".

Goście specjalni z Suwałk również otrzymali podziękowania w postaci kwiatów i bombki z motywami gołdapskimi. Podsumowali oni spotkanie jako bardzo przyjazne, ciepłe i rodzinne, jakiego nie spotkali dotąd w innych związkowych kołach.

Członkowie związku jak również goście zakończyli wspólne spotkanie kawą z ciastkiem, po czym rozeszli się do domów w oczekiwaniu na następne spotkanie.

Przewodnicząca Helena Łukaszewicz wraz z księgową Marią Piątkowską zapraszają wszystkich gołdapskich emerytów i rencistów, aby zapisywali się do tutejszego związku. Jego siedziba mieści się w budynku Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowego przy ul. Partyzantów 31. Otwarta jest od 9 do 12 w każdy poniedziałek i czwartek . (CBB)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!