Loading


GOŁDAP. 15 grudnia w przedświąteczny nastrój wprowadzili nas uczestnicy zajęć pracowni ceramicznej, prezentując swoje prace na wystawie pt.”Coraz bliżej święta”. Przy blasku lampek, świeczek, można było obejrzeć: mikołaje, szopkę bożonarodzeniową, choinki, a także świąteczną zastawę stołową. Wszystko pięknie, precyzyjnie wykonane. Ten magiczny, kolorowy klimat stworzyli: Maja Kacperuk, Zuzia i Julia Jankowskie, Sandra Markiewicz, Emilia Bolek, Wiktoria Żabicka, Ania Hurec, Julia Przyborowska, Misza, Oliwia i Filip Popadic, Anna Świtaj, Agnieszka Bernatowicz, Marta Piniaga, Julia Metelska, Erwin i Ernest Furtan, Kasia i Paweł Witkowscy, Olek Nyga, Zuzia Symko, Zuzia Mejdus, Miłosz Święcki, Kamila Jurewicz, Martyna Brzezińska, Marysia parat, Rozalia stanek, Natalia Wiatrowska, Hanna Swędrowska, Daria Syperek, Danuta Sawczyszyn, Bożena Iwanicka, Małgorzata Sodkowska, Bożena Chilicka, Beata Staśkiewicz, Alicja Szafranowska, Monika Szałańska oraz instruktor Małgorzata Rusek.

Dom Kultury w Gołdapi
fot. JJJ

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!