Loading


GOŁDAP. Dziewiąta już edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi, odbyła się dziś w centrum miasta. Przez kilka godzin na stoiskach można było zrobić zakupy żywności na świąteczne stoły, oferowane były też różnego rodzaju stroiki i gadżety, nadleśnictwa z Gołdapi i Czerwonego Dworu sprzedawały choinkowe drzewka. W trakcie jarmarku bożonarodzeniowego gołdapianie i goście mogli również obejrzeć różne występy artystyczne, przygotowane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Zorganizowane i rozstrzygnięte zostały dwa konkursy. Konkurs na najładniejsze stoisko wygrało Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga, drugie miejsce zajęło sołectwo Galwiecie, trzecie Szkoła Podstawowa w Boćwince. Konkurs na najpiękniejsze przebranie wśród osób dorosłych wygrała Bogusława Kaszubska, zaś w kategorii osób do 18 lat wygrała Julia Jankowska.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, przygotowanej przez Ewelinę Kuczyńską ze Starostwa Powiatowego w Gołdapi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!