Loading


GOŁDAP. W dniach 8-10 grudnia odbyła się szesnasta edycja zimowego rajdu harcerskiego „Śladami Jaćwingów”. Tematyką tegorocznego wydarzenia były horrory, z którymi związana była długa trasa nocna. Uczestnicy z Ełku, Olecka, Gołdapi, Giżycka, Białegostoku i Bań Mazurskich wykazali się niezwykłą odwagą oraz sprawnością. Pomimo zimna i zmęczenia, wszyscy doskonale poradzili sobie wypełniając zadania. Kolejnego dnia wyruszyli na trasę dzienną. Nie zabrakło także wielu zabaw oraz świeczkowiska, na którym każdy mógł szczerze opowiedzieć o wrażeniach po ciężkich wędrówkach. Z pośród 10 patroli najlepszym okazał się ten z XI Gołdapskiej Drużyny Harcerzy Leśnych. Wszyscy otrzymali nagrody. Rozdane zostały także pamiątkowe znaczki, które będą przypominać każdemu harcerzowi o tej wyjątkowej przygodzie. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem burmistrza Gołdapi.

Marcin Skok

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!