Loading


GOŁDAP. Wczoraj w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi pożegnano bryg. mgr. inż. Krzysztofa Giedrojcia - byłego już komendanta gołdapskiej straży. Zakończył on służbę 30 listopada i przeszedł na emeryturę. Gołdapskimi strażakami kierował od początku powstania powiatu gołdapskiego.

U uroczystości wzięli udział m.in. komendant wojewódzki PSP Mirosław Hołubowicz, były wojewoda Marian Podziewski, obecni i byli strażacy, zarówno z Gołdapi jak i z winnych jednostek w naszym województwie, przedstawiciele służb mundurowych, władz samorządowych. Krzysztof Giedrojć ze wzruszeniem wspominał lata swojej służby i dziękował tym, których podczas niej spotykał na swojej drodze.

Od 1 grudnia pełniącym obowiązki komendanta powiatowego jest mł. bryg. mgr inż. Wojciech Szczepanik, dotychczas będący dowódcą JRG w Ełku. To absolwent studiów II stopnia w SGSP w Warszawie. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu zapobiegania pożarom i awariom w SGSP oraz z zakresu ratownictwa chemicznego na WAT w Warszawie. Służbę rozpoczął w 2002 roku.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!