Loading


GOŁDAP. Wczoraj na scenie gołdapskiego Domu Kultury mogliśmy zobaczyć popis wokalnych umiejętności uczestników zajęć pracowni wokalnej prowadzonej przez instruktora Roberta Magielnickiego. Mogliśmy usłyszeć polskie liryczne piosenki przeplatane znanymi zagranicznymi przebojami. Niektórym występom towarzyszył taniec w wykonaniu uczestników zajęć pracowni tanecznej prowadzonej przez instruktora Marka Jurewicza. Na koniec koncertu, z czterema piosenkami w klimacie turystyczno-harcerskim, wystąpił zespół Gołdapskie Zdrójki. Podsumowując można stwierdzić, że gołdapska młodzież ma talent!

W koncercie wystąpili: Iga Włodarczyk, Magdalena Dominiuk, Aleksandra Sieczkowska , Agata Bester, Jakub Pawłowski, Kaja Rozmysłowska, Oliwia Jankowska, Katarzyna Wasilewska, Weronika Pietruszewska, Aniela Leśniak, Marta Kurlanda, Igor Luty, Kacper Buczyński, Olga Hołub, Tomasz Sala, Ryszard Dudko, Robert Magielnicki. Zatańczyli: Oliwia Jankowska, Martyna Paulukanis, Gabriela Łoboda, Emilia Stankiewicz, Gabriela Pieńkowska, Wiktoria Żamojtuk, Sylwia Anuszkiewicz, Angelika Rozmysłowska.

Dom Kultury w Gołdapi


fot. JJJ

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!