Loading


GOŁDAP. 21 listopada Starostwo Powiatowe i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi zorganizowało uroczyste obchody Dnia Pracownika Socjalnego, a tym samym wszystkich służb socjalnych pod znanym już hasłem: Forum Jednostek Pomocy Społecznej. Odbyły się one w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym w Gołdapi. Forum było okazją do wręczenia wyróżnień i przekazania podziękowań za pracę. Gościem specjalnym wydarzenia była Maria Rotkiel.

Coroczne wydarzenie ma na celu podniesienie świadomości mieszkańców na temat ważnej i odpowiedzialnej roli pracownika socjalnego, jest wyrazem uznania dla tej grupy zawodowej.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania. Szczególne słowa wdzięczności kierują do pani Katarzyny Boruc, pana Mirosława Bobrowskiego oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi za przygotowanie części artystycznej.


fot. PCPR w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!