Loading


GOŁDAP. Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM w Warszawie ogłosiła plebiscyt na stronie facebook.com/maparynkupracy i zaprosiła młode osoby do lajkowania „dobrych" praktyk instytucji rynku pracy.

Wśród 11 praktyk z całego kraju znalazł się Konkurs wiedzy o rynku pracy jak „Jeden z dziesięciu" organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi we współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych w Gołdapi i Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Gołdapi. 12 grudnia br. odbędzie się II edycja finału tego konkursu. W konkursie tym biorą udział uczniowie z dwóch gołdapskich szkół ponadpodstawowych. W pierwszym etapie wszyscy uczestnicy piszą w swoich szkołach test sprawdzający wiedzę o rynku pracy. W drugim etapie bezpośrednia rywalizacja odbywa się na zasadach podobnych do teleturnieju „Jeden z dziesięciu". Młodzież bawi się i uczy jednocześnie zagadnień związanych z rynkiem pracy.

Praktyka, która otrzyma najwięcej pozytywnych reakcji (lajki i "super"), zostanie laureatem nagrody publiczności.

Zapraszamy do oddawania głosów na praktykę nr 10 Konkurs wiedzy o rynku pracy jak „Jeden z dziesięciu" pod linkiem https://www.facebook.com/maparynkupracy/posts/139811536667620.

PUP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!