Loading


GOŁDAP. Zakończyło się głosowanie internautów w konkursie fotograficznym „obiektyw(na) #UE”, zorganizowanym przez posłankę do Parlamentu Europejskiego Barbarę Kudrycką.

Do ścisłego finału zakwalifikowano prace 17 autorów, w tym fotografię pt. „Uśmiechnij się jedziesz Green Velo w Gołdapi” Mateusza Świtaja, uczestnika zajęć fotograficznych w Domu Kultury w Gołdapi).

Łączna ilość głosów oddana na poszczególne prace wyniosła 42051. Na pracę Mateusza zagłosowały 2122 osoby, co uplasowało jego pracę na 7 miejscu. Za wszystkie głosy bardzo dziękujemy. Mateusz wkrótce w nagrodę wyruszy w 4-dniową podróż do Brukseli i mamy nadzieję, że podzieli się z nami swoimi wrażeniami w formie obszernego fotoreportażu.

Dom Kultury w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie