Loading
 

GOŁDAP. 9 listopada podczas otwarcia wystawy fotograficznej w holu sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi, laureatom konkursu fotograficznego „Gołdap – Mazurski Zdrój – Moje miejsce jest tu" wręczono nagrody. uczynili to burmistrz Gołdapi Tomasz Luto wraz z prezesem FRRG Piotrem Wasilewskim. W czasie wystawy zaprezentowano także kalendarz gołdapski na rok 2018. Na jego kartach znajdują się prace konkursowe.

Konkurs fotograficzny przeprowadzony został w trzech kategoriach: zdjęcie do kalendarza gołdapskiego, zdjęcie ze smartphone'a oraz zdjęcie dzielnicy uzdrowiskowej. Łącznie wpłynęło 130 prac konkursowych 9 autorów. Jury wybrało zwycięzców po pięciogodzinnych obradach. Otrzymali oni nagrody finansowe oraz rzeczowe.

kategoria: zdjęcie do kalendarza gołdapskiego

  1. Mariusz Duszak
  2. Aleksandra Król-Berut
  3. Agnieszka Urynowicz

kategoria: zdjęcie ze smartphone'a

  1. Maciej Parat

kategoria: zdjęcie dzielnicy uzdrowiskowej

  1. Aleksandra Król-Berut

Organizatorami konkursu byli: gmina Gołdap, Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap, Dom Kultury w Gołdapi oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.

Gołdapski kalendarz na rok 2018 z pracami konkursowymi dostępny jest w Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi. Kosztuje 20zł. W ofercie jest także kalendarz trójdzielny w cenie 9,95zł.

Piotr Wasilewski
prezes zarządu Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap


fot. Bartosz Cieśluk, Jarosław Jasiński