Loading


GOŁDAP. 9 listopada podczas otwarcia wystawy fotograficznej w holu sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi, laureatom konkursu fotograficznego „Gołdap – Mazurski Zdrój – Moje miejsce jest tu" wręczono nagrody. uczynili to burmistrz Gołdapi Tomasz Luto wraz z prezesem FRRG Piotrem Wasilewskim. W czasie wystawy zaprezentowano także kalendarz gołdapski na rok 2018. Na jego kartach znajdują się prace konkursowe.

Konkurs fotograficzny przeprowadzony został w trzech kategoriach: zdjęcie do kalendarza gołdapskiego, zdjęcie ze smartphone'a oraz zdjęcie dzielnicy uzdrowiskowej. Łącznie wpłynęło 130 prac konkursowych 9 autorów. Jury wybrało zwycięzców po pięciogodzinnych obradach. Otrzymali oni nagrody finansowe oraz rzeczowe.

kategoria: zdjęcie do kalendarza gołdapskiego

 1. Mariusz Duszak
 2. Aleksandra Król-Berut
 3. Agnieszka Urynowicz

kategoria: zdjęcie ze smartphone'a

 1. Maciej Parat

kategoria: zdjęcie dzielnicy uzdrowiskowej

 1. Aleksandra Król-Berut

Organizatorami konkursu byli: gmina Gołdap, Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap, Dom Kultury w Gołdapi oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.

Gołdapski kalendarz na rok 2018 z pracami konkursowymi dostępny jest w Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi. Kosztuje 20zł. W ofercie jest także kalendarz trójdzielny w cenie 9,95zł.

Piotr Wasilewski
prezes zarządu Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap


fot. Bartosz Cieśluk, Jarosław Jasiński

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
 • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
 • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
 • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
 • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
 • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
 • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
 • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie