Loading


GOŁDAP. Szkoła Podstawowa nr 1 zaprasza małych i dużych artystów, a także sponsorów do wzięcia udziału w koncercie charytatywnym „Spełniamy Marzenia”, który odbędzie się 3 grudnia o godz. 17.00 w hali OSiR w Gołdapi. Gramy dla pięcioletniego Jakuba Szrejdera z zespołem Downa, z towarzyszącą znaczną wiotkością mięśni. Chłopiec nie porozumiewa się werbalnie, proste czynności samoobsługowe sprawiają mu wielką trudność.

Celem koncertu jest zbiórka funduszy na turnus rehabilitacyjny w Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „Marzenia”.

Chętnych prosimy o kontakt do dnia 15 listopada: tel. 503-050-060, tel. 601-699-208 lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczymy na pomoc.

organizator koncertu

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie