Loading


GOŁDAP. 29-30 września odbył się nabór wraz z nocką 9GDSH Włoczykije. Miejscem akcji była Szkoła Podstawowa nr 5 im Noblistów Polskich w Gołdapi. Starsi harcerze z hufca ZHP i z gimnazjum wtajemniczyli młodych kandydatów do harcerstwa z tajnikami przynależności do tej przesławnej organizacji. Motywem przewodnim całego wydarzenia była bajka „Smerfy”. W związku z tym każdy z drużyny przybierał postać jakiegoś smerfa. Wieczorem wyruszyli na trasę, której celem było odnalezienie smerfetki porwanej przez Gargamela. Jednak aby to zrobić uczestnicy musieli wykazać się sprawnością fizyczną, sprytem i pamięcią związanymi z zadaniami, które wykonali na wyznaczonych punktach. Po skończonej grze wrócili do szkoły na świeczowisko, gry i zabawy harcerskie. Każdy wspaniale spędził czas. Podczas świeczowiska przyrzeczenia harcerskie złożyli: dh. Ola Kołodziejczyk, dh. Maks Symko i dh. Patryk Kowalczyk . Nad całością czuwał dh komendant hufca Marcin Skok. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego spełniania się na drodze harcerstwa.

SP5 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie