Loading


GOŁDAP. Przegląd Małych Form Teatralnych Osób Niepełnosprawnych odbył się dziś w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi. Impreza już po raz piętnasty organizowana została przez WTZ w Gołdapi. W przeglądzie wzięło udział 10 zespołów reprezentujących WTZ z Sokółki, Rynku, Ełku, Sejn, Mikołajek, Filipowa, Kętrzyna, Giżycka, Gołdapi i Ostródy.

Trzyosobowe jury zdecydowało, że na pierwsze miejsce zapracowały WTZ z Ostródy (przedstawienie pt. „Szatnia”), drugie miejsce przypadło WTZ z Mikołajek (przedstawienie pt. „Harmonia”), zaś trzecie WTZ z Gołdapi (przedstawienie pt. „Już nie zapomnisz mnie - czyli czar wspomnień”.

Dzisiejszy przegląd był drugim dniem dwudniowego XII Zlotu do Krainy Łowców Przygód na Przegląd Małych Form Teatralnych Gołdap 2017. Wczoraj w ciągu dnia uczestnicy zlotu brali udział w różnych warsztatach dla osób niepełnosprawnych, a wieczorem odbyła się dyskoteka. Była też pogadanka dla opiekunów grup. 

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie