Loading


GOŁDAP. Uwaga kierowcy! Na ul. Stadionowej ponownie zmieniła się organizacja ruchu na przejeździe kolejowym przy dawnym tartaku. Po modernizacji ulicy i przejazdu, po wielu latach nieobecnosci  powrócił tu znak STOP. Co ciekawe, przejazd nie jest oznaczony znakiem G-3 czyli tzw. kryżem świętego Andrzeja. Znak taki, oznaczający przejazd kolejowy jednotorowy, teoretycznie powinien stanąć razem ze znakiem STOP.

Obecnie większość chyba kierowców jeździ na pamięć i nie zatrzymuje się przez znakiem STOP. Trzeba jednak pamiętać, że choć na jakikolwiek przejazd pociągu czy nawet drezyny nie ma co tu liczyć, to policja nie musi być pobłażliwa. Niezatrzymanie pojazdu w związku ze znakiem B-20 to wykroczenie i kierowca (a także rowerzysta)  może zostać ukarany mandatem.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!