Loading


GOŁDAP. Jak co środę w Bibliotece Publicznej w Gołdapi spotkaliśmy się w miłym gronie, żeby zagrać w gry planszowe. Rozgrzaliśmy się przy karcianej grze „SET”. Później część osób zagrała w kolorowe Qwirkle”, a część w kooperacyjną grę kościaną „Pandemic: Lekarstwo”, w której graczom udało się wynaleźć lekarstwa na epidemie i ocalić Ziemię przed zagładą. Sporo emocji przysporzyła gra karciana „Obecność”, w której jeden z graczy (Obcy) staje do walki przeciwko pozostałym (Rozbitkom). Kiedy już się wydawało, że Rozbitkowie zostali schwytani przez Obcego, ten nietrafnie obstawił karty Miejsc i grupa Rozbitków zwyciężyła.

Kolejne spotkania miłośników gier planszowych odbędzie się w najbliższą środę, 11 października o godz. 16:00 (dzieci) i 17:00 (dorośli) w sali nr 2 biblioteki. Serdecznie zapraszamy!

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!