Loading


GOŁDAP. 1 maja br. z inicjatywa pana Zbigniewa Mieruńskiego, prezesa Gołdapskiego Funduszu Lokalnego przy współpracy z mieszkańcami Gołdapi zostało zasadzonych około 80 drzewek wzdłuż odcinka Green Velo przy rzece. Niestety, część z nich została zniszczona. Z propozycją współpracy zwrócił się do nas pan Jan Steć. Zaproponował, żebyśmy wspólnymi siłami naprawili to, co zostało zniszczone. I tak się stało. 26 września grupa uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi naprawiła podpórki podtrzymujące drzewka oraz w miejscach, gdzie drzewka zostały zniszczone, dokonała ponownych nasadzeń. Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Gołdap oraz Szkółce Bludzie za okazaną pomoc.

ŚDS „Słoneczny Dom”

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie